Steun RCH Pinguins met uw Vriendeloterijlot

12 december 2023

Heeft u of heb je een lot van de VriendenLoterij, zorg dan dat deze gekoppeld wordt aan RCH Pinguins. Zo steun je iedere maand je club doordat er een percentage van de inleg naar de club gaat.

Je kunt dit doen door contact op te nemen met de VriendenLoterij via telefoon 088-0201020 (optie 5) of via de chat op de website van de VriendenLoterij. Onze clubcode is 3924

Speel je nog niet mee in de VL, maar zou je dat wel willen, ga dan naar https://steun.vriendenloterij.nl/speel-mee-online

Zoek op RCH of Heemstede dan vind je onze club.

Doe je mee??

Nieuws
Nieuws
Openingday en Reunie 2024

Openingday bij RCH Pinguins op zaterdag 13 april. Het eerste speelt dan zijn eerste thuiswedstrijd tegen UVV. Maar ook zal als deel van ons prachtige jubileum jaar de Reunie plaatsvinden. Deze begint dan om 1 uur zal de ook de rest van de dag duren. Voor de jeugd is er een stormbaan en kan er kennis gemaakt worden met de helden uit ons verleden. Meet the Legends. Met Muziek, een Loterij en een BBQ, verwachten we een fantastische start van het nieuwe seizoen en ons Jubileumjaar. Kom je ook?

 

24 februari 2024
Nieuws
Nieuws