Sponsorloop – Help Jeroen aan een Miljoen

19 februari 2024

Wellicht hebben jullie ‘m al ergens voorbij zien komen, @sponsorloper Jeroen. Jeroen en zijn vrouw zijn hun zoontje Kasper op 4-jarige leeftijd verloren aan kanker. Kasper heeft 1000 behandeldagen in het Prinses Maxima Centrum doorgebracht, helaas heeft hij het niet mogen redden. Vanaf 24 maart 2023 is Jeroen élke dag aan het hardlopen om zoveel mogelijk geld op te halen voor het Prinses Maxima Centrum. Dit initiatief is opgepakt door Radio 538 en inmiddels is er ook veel aandacht voor op TV. SlowRun Hoofddorp wil graag een mooie bijdrage leveren aan de aktie van Jeroen! “Help Jeroen naar een miljoen” Op zondag 10 maart organiseren we daarom een sponsorloop in het Haarlemmermeerse bos! We hopen dat er zoveel mogelijk mensen mee komen doen, elke donatie telt!! Wandelen, slowrunnen, hardlopen of sprinten het mag allemaal! Afstand en snelheid zijn niet belangrijk, je donatie wél! 😁
We starten om 9:30u en Jeroen komt zelfs met ons meelopen!! Wil je meedoen? SUPER: Meld je aan via dit formulier: https://www.slowrunhoofddorp.nl/jeroennaareenmiljoen
Alle details volgen nog na je aanmelding!

Mochten er nu teams zijn die denken. daar wil ik graag aan meedoen, als onderdeel van de wintertraining en natuurlijk het doel te steunen. Meld je dan aan. Ook een mooie gelegenheid om RCH Pinguins er mee op de kaart te zetten.

Nieuws
Pim Draijer scoort in de 1ste Aanleg

Een gouden dag voor Pim Draijer. Pim wist vandaag voor RCH Pinguins met de Grote Clubactie een lot van €150,- te verkopen aan de 1ste Aanleg in Heemstede. Hopelijk volgen er natuurlijk meer lokale ondernemers die dit voorbeeld willen volgen. Want daar zijn we als club natuurlijk ontzettend blij mee. Een dikke pluim voor Pim. Goed gedaan kerel en aan John Schilder van de 1ste Aanleg. Super tof dat je met het kopen van dit superlot RCH Pinguins steunt.

22 september 2026
Nieuws
In Memoriam – Ab de Boer

Ab de Boer werd in 1964 als 11-jarige jongen lid van RCH. Hij trad aan met o.a. Jaap van der Molen en Ruud Kaestner.
Ab kwam en Ab bleef. Als speler, als bestuurder, als coach. Heel veel deed Ab met en voor de club. Als laatste nog, met Marlon Frolijk, de coaching van Heren 1 honkbal.
Ab was Erelid. Als dank voor alle diensten en verdiensten aan de club werd zijn rugnummer 13 in 2023 ge-retired. Kijk je vandaag vanaf het terras naar het rechtsveld van het honkbalveld dan zie je daar, net naast het scorebord zijn nummer: 13.
Ab de Boer: voor altijd onze nummer 13, hij overleed afgelopen week op 29 juni. Voor de wedstrijd van 5 juli waren wij een minuut stil.
Namens de club wensen wij Gerda, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte.

Namens het bestuur van RCH-Pinguïns, Fokke Dijkstra

6 juli 2026
Nieuws