Homerunner uit 1961

9 januari 2022

Onlangs werd ik door Leannart en Leonie uit de Timorstraat benaderd via het info adres van onze club. Tijdens de verbouwing van hun woning kwamen zij een tweetal velletjes papier tegen onder de vloer en stuurde een foto hiervan. Met de vraag op welk nummer in de Timorstraat zij wonen bleek dat nr 52 te zijn. Toen dacht ik hé, nr 52 dat moet het huisje zijn geweest waar ooit mij oma heeft gewoond.

Mijn oma, ook wel tante Lit genoemd, was vroeger iedere week te vinden tijdens de thuiswedstrijden van RCH. Haar zoon Rob Meijer heeft ook jaren in het eerste gespeeld en moest toen gedwongen stoppen vanwege een vrij ernstig motor ongeluk. Ook speelde zij in de wintermaanden zeer fanatiek klaverjas in de oude, toen nog houten kantine.

Maar dat deze papiertjes, bijna perkament, naar boven kwamen vond ik wel heel erg leuk en wil ik dan ook graag delen op onze website. Het dateert uit juli 1961. Zelf was ik nog niet eens geboren maar mijn omaatje. Oma de Jong woonde toen in dat huis.

Klik op onderstaande link op de PDF te openen.

Nieuws
Aanmelden jeugdkamp 2024

Je kunt je middels het aanmeldformulier aanmelden voor het jeugdkamp op 6 en 7 juli a.s.

Inschrijfformulier jeugdkamp 6 en 7 juli a.s.

Het jeugdkamp, wat jarenlang een traditie was, keert weer terug bij RCH Pinguins. Aanvang: Zaterdag 6 juli om 11:00 uur Einde: Zondag 7 juli om 13:30 uur. Deelname aan het toernooi kost €10,- per persoon en kan worden afgerekend bij de bar in de kantine.

Naam(Vereist)
Voer een nummer in van 6 tot 18.

Zaterdag 6 juli

Tijd Wat
11:00 uur Ontvangst/uitleg
11:15 uur Teams maken
11:30 uur Inrichting tent
12:30 uur Lunch Pannenkoeken
14:00 uur Wedstrijd kijken H1 + Clinic
16:00 uur Vlag maken/Oefenen Bonteavond
18:00 uur Diner
20:00 uur Bonte avond
22:00/22:30 uur Slapen

Zondag 7 juli

Tijd Wat
09:00 uur Ontbijt
10:00 uur Warming UP
10:30 uur Mix Beeballtoernooi
12:00 uur Lunch Prijsuitreiking RCH got Talent Fair Play prijs Toernooi Netjes eten/opruimen Mooiste vlag
13:00 uur Slidings
13:30 uur Einde

Wat heb je nodig?

Slaapzak

Kussen

Luchtbed

Kleding dat vies kan worden

Honkbalkleding/Hanschoen etc..

Handdoek/toilet spullen

Goed humeur

6 juni 2024
Nieuws
Nieuws
Meubulair

Wat hebben we als club toch een groot aantal toppers als vrijwilligers. Het meubilair langs het veld wordt er met gerecyclde materialen steeds mooier op. Eerst waren de in slechte staat verkerende banken voor het terras al vervangen en met overige stukken hout zijn er nu nieuwe banken gefabriceerd links van de thuis-dugout. Verder komt ons clubhuis ook zo langzamerhand zichtbaar in de nieuw verf zodat het hout ook weer jaren mee kan en het er weer strak uit ziet. Dankzij Nieuwenhuis Schilderwerken.

Op het veld kunnen we nu prachtig ons RP logo op het gras spuiten met krijtverf mbv een spuitmal.

 

1 mei 2024